אודות

אודות הקבוצה

קבוצת עשת- סורין ייזום ובנייה בע"מ מתמחה ומתמקדת בייזום, תכנון וביצוע פרויקטים מסוג תמ"א 38, בעיקר באזור חיפה, בדגש על אזורי "פריים לוקיישן".

מבנים
איתור בנינים המתאימים לתמ"א או קבלת פניות ובדיקת התכנות פרויקטים לפי בקשת הדיירים.
משא ומתן
ניהול משא ומתן עם ובין בעלי הדירות בבית המשותף המיועד לתמ"א וגיבוש פתרון תכנוני מוסכם ומוצלח.
ייעוץ משפטי
הגנה על פתרון תכנוני זה בעזרת ייעוץ משפטי מובחר, גם מול עיריית חיפה וגם מול שכנים מתנגדים.
תיאום מול הרשויות
הענקת כל היעוץ הנדרש ולתיאום מול כל הרשויות (פיקוד העורף, חברת חשמל, מי כרמל, בזק, כיבוי אש וכו').
מימון
מתן מימון מלא וכלל הערבויות המתאימות לכל פרויקט.

יתרונות הקבוצה

 • נסיון בארגון/ניהול קבוצות

  התהליך של יצירת הסכמה לתמ"א 38 בתוך בית משותף, הוא תהליך מורכב וארוך, בתהליך זה המומחיות הייחודיות שיש לחברה בתחום ארגון קבוצות רכישה, הוא נכס חשוב.

 • תכנון

  היכולות התכנוניות, היצירתיות והיכולת לצאת מגבולות הריבוע של אדריכלית החברה והשותפה סימונה סורין תורמות רבות. היא מטפלת ומלווה את הפרויקט באופן אישי.

 • ותק והתנסות בטיפול מול הרשויות

  נושא הרישוי מול עיריית חיפה וכל הגורמים הנוספים, הוא נושא מורכב ביותר בתמ"א, ולחברה ומנהליה ניסיון רב שנים מול גורמים אילו.

 • מימון הבנייה

  מימון הבנייה מהווה נושא משמעותי ביותר ביכולת הביצוע של התמ"א. בגלל חוסר רצון/יכולת של הבנקים לתת ליווי בנקאי לפרויקטים מסוג תמ"א 38/חיזוק, מעניקה חברת עשת סורין פתרון ייחודי למימון באמצעות הון עצמי, אשר מייתר את הצורך בפנייה לגורמים "אחרים/זרים", אשר בד"כ משעבדים את הפרויקט לטובתם ואשר אין להם מעורבות ועניין אישי בהצלחתו.

 • ליווי הנדסי

  הליווי ההנדסי הצמוד לאורך הפרויקט כולו הוא נושא רגיש. בגלל ריבוי ה"הפתעות" המתגלות לאורך תהליך הבנייה. גם כאן, הידע המקצועי והניסיון רב השנים הם הכלי הנכון ביותר לפתרון.

מובילים בתמ"א 38 בחיפה

מדורגים באופן קבוע במקומות הראשונים במדד ההתחדשות העירונית בחיפה.

האנשים

סימונה-סורין

סימונה סורין

שותפה

אדריכלית במקצועה, בוגרת מוסד הטכניון בחיפה בשנת 1981, עובדת ומתגוררת בחיפה למעלה מ- 40 שנה. בתקופה הקודמת לתמ"א עסקה בעיקר בארגון וניהול בנייה מסוג "בנייה קולקטיבית". במסגרת זו נבנו מספר רב של פרויקטים אשר כולם הסתיימו בהצלחה וכל השותפים קיבלו באופן מלא את המובטח להם. בשנות ה-90 ניהלה סימונה סורין חברה קבלנית בבעלות משותפת עם האדריכל המנוח עמנואל מץ ז"ל, החברה הקבלנית "סורין-מץ קבלנים בע"מ" בנתה בתים רבים בחיפה. בשנים האחרונות, עם התחלת הפעלת חוק תמ"א 38, סימונה סורין עוסקת בנושא יזום, ארגון וניהול בנייה עפ"י עקרונות תכנית תמ"א 38.

עוזר-עשת

עוזר עשת

שותף

מהנדס במקצועו, תושב העיר חיפה לסירוגין, עוסק בבנייה מסחרית ובנדל"ן מסחרי בארץ ובחו"ל כ- 30 שנה (בקנדה ובארה"ב), וכעת גם בבנייה למגורים בטורונטו ובארץ. עוזר עשת מביא ידע וניסיון רב, יכולות מימון והרבה רוגע התורם לפתרון משברים.

זמינים עבורכם

שלחו לנו הודעה

נמכר!
דירה מספר 10

פנטהאוז

נמכר!
דירה מספר 12

נמכר
דירה מספר 10

נמכר!
דירה מספר 9

דירה מספר 8

נמכר!
דירה מספר 7

דירה מספר 6

נמכר!
דירה מספר 5

דירה מספר 4

דירה מספר 3

דירת גן אחורית

נמכר!
דירת גן קדמית